top of page
Image by Toa Heftiba

BİZE KATILIN

Yüz binlerce kadınımızın hayatını karartan bu dert, aynı zamanda yüz binlerce aileyi ve çocuğu derinden etkiliyor. Sosyal sorumluluk anlayışı doğrultusunda, Türkiye’nin en temel sorunu olan sağlık konusuna, öncelik vererek bu önemli sorunun çözülebilmesi için siz de destek verin

Kampanyaya kurumsal veya bireysel destek verilebilir. Toplumsal düzeyde mücadele gerektiren böyle bir sağlık sorununa yönelik yürütülen bu kampanyanın topluma yayılması önceliklidir. Her birey ve kurum aşağıda belirtilen yöntemlerle kampanyayı destekleyebilir. Katılımın çeşitli ve yüksek olması kampanyanın hedeflerine ulaşmasında büyük etken olacaktır.

Bilinçlendirme faaliyetleri
Eğitim projelerine sponsor olabilirsiniz.

Pembe Izler “Farkındalık Paketi”
Bilgi kartı ve pembe bilezikten oluşan ürünün üretim ve satışına destek vererek bilinçlendirme çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün işbirliği
Firmanız sosyal sorumluluk anlayışıyla kampanya amblemini ürününe taşıyabilir ve bilinçlendirme faaliyetlerini destekleyerek ürün satışından belli bir miktar derneğe aktarabilir.

İletişim Sponsorluğu
Derneğin kampanya kapsamında yürüteceği tüm iletişim faaliyetlerine /giderlerine ( İlan, reklam afiş, film.. vs) sponsor olabilirsiniz.

Kampanya etkinlikleri
Bilinçlendirme ve farkındalık yaratma amaçlı konser, seminer, eğitim gibi faaliyetlere sponsor olabilirsiniz.

Ayni Bağış
Derneğimize mamografi veya ultrasonografi cihazı bağışlayabilirsiniz.

İletişim için

Kurumsal İletişim Uzmanı


Seda Turan Yığrık
533 246 69 93
styigrik@kadinkanserleridernegi.org

bottom of page